Vet's Best Natural Anti-Flea Spray Shampoo

Шампунь - Спрей від бліх

Для собак та котів

Спрей-шампунь від бліх та кліщів від Vet's Best - це швидкий та простий спосіб знищити бліх, що паразитують на вашому улюбленцеві. Також ця формула очищує та освіжає шерсть! Унікальна комбінація олії м'яти та евгенолу (з гвоздики) ефективно знищують бліх, що ховаються у шерсті.

Формула нашого спрею пройшла незалежну перевірку на ефективність стосовно відлякування москітів. Спрей можна використовувати собакам або котам та людям, старше 2 років.

Більше 30 років Vet`s Best поєднує натуральні інгредієнти, які працюючи синергічно, забезпечують комфорт та захист для вашого вихованця.

  • VET'S BEST ANTI-FLEA SPRAY SHAMPOO знищує бліх при контакті, без шкідливих хімічних речовин, за допомогою сертифікованих натуральних есенціальних олій таких як олія м'яти та евгенол (з гвоздики).

  • БЕЗПЕЧНО ВИКОРИСТОВУВАТИ собакам та цуценятам від 12 тижнів та старше. Можна використовувати як в домі, так і на дворі.

  • ОЧИЩУЄ ТА ДЕЗОДОРУЄ шерсть собак. Швидке та зручне застосування.

  • ВИГОТОВЛЕНО В США.

  • Перевірена ефективність формули

Доступно в упаковці: 470 мл

Артикул: vb10347

Інгредієнти

Активні інгредієнти: олія м'яти 0,3%, евгенол 0,7%, лаурил сульфат натрію 2,70%, вода, бензоат натрію 96,3%
Інструкція з використання

Перед використанням уважно ознайомтеся з інструкцією. Використовуйте засіб

суворо у відповідності з інструкцією.

Для собак від 12 тижнів і старше: для досягнення найкращих результатів нанесіть шампунь на суху шерсть вихованця. Розподіліть шампунь по всій поверхні шерсті вихованця, включаючи складно доступні ділянки (такі як ділянки між пальцями).

Не наносьте засіб в області очей, біля ротової порожнини, носа та статевих органів. Ретельно вітріть засіб так, щоб він потрапив на шкіру. Залиште діяти, або продовжуйте втирати протягом 5-10 хвилин.

Додайте трохи води і знову зпіньте. Потім, ретельно сполосніть водою, для видалення мертвих бліх з шерсті. Висушіть шерсть рушником.

З метою запобігання появи бліх та кліщів, шампунь рекомендовано застосовувати протягом усього року, а також у комбінації з іншими продуктами Vet`s Best (для застосування в будинку та на дворі).