Vet's Best Waterless Dog Bath

Миюча піна для собак

Для експрес очищення без води

Миюча піна для експрес очищення від Vet`s Best - це шампунь, що не потребує застосування води, бережно очищує та зволожує шкіру та шерсть в перервах між купаннями.

Піна для експрес очищення розроблена ветеринарними лікарями, з використанням натуральних інгредієнтів (алое вера та олія німу) та володіє розслаблюючим та заспокоюючим ароматом. Для застосування собакам від 12 тижнів та старше, та не впливає на дію засобів від бліх та кліщів. Ідеальне рішення за відсутності води або в холодну погоду.

  • Vet's Best Waterless Dog Bath - це формула шампуню, що не потребує змивання, що допомагає зволожувати шкіру в перервах між купаннями.

  • Швидке, просте та зручне рішення для купання собаки вхолодну погоду, під час подорожей або за відсутності води.

  • Шампунь для експрес очищення від Vet`s Best з використанням натуральних інгредієнтів (алое вера, мікорнізований овес, олія німу) володіє заспокоюючим та розслабляючим ароматом.

  • Шампунь для сухої шкіри, для собак від 12 тижнів та старше.

  • Експрес піна від Ветс Бест не впливає на засоби від бліх та кліщів.

Доступно в упаковці: 147 мл

Артикул: vb10134


Інгредієнти:

олія німу, мікронізований овес, вітамін Е, алое вера, пантенол (вітамін В5), алантоїн, натуральний ароматизатор.


Інструкція з використання:

Добре збовтайте засіб та нанесіть безпосередньо на шерсть собаки. Обережно вітріть засіб по всій поверхні тіла: починаючи від голови і закінчуючи лапами, уникайте область навколо очей. Не змивайте, зачекайте доки засіб висохне, потім розчешіть шерсть.