Vet's Best Flea & Tick Repellent Dog Collar

Нашийник від бліх та кліщів для собак (60 см)

Комфорт та захист для вихованця.

Вся користь природи, втілена у комбінації найбільш потужних рослин з оліями кедрового дерева та м'яти, для захисту від бліх та кліщів, що триває до 4 місяців.

Більше 30 років Vet`s Best поєднує натуральні інгредієнти, які працюючи синергічно, забезпечують комфорт та захист для вашого вихованця.

ПЕРЕВІРЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ, ПРАЦЮЄ ДО 4 МІСЯЦІВ: наш нашийник довів свою ефективність науково. Він ефективно працює при інтенсивному зараженні блохами, також його можна використовувати для регулярної профілактики. Безпечно використовувати в присутності всіх членів родини.

  • БЕЗ ШКІДЛИВИХ ХІМІЧНИХ РЕЧОВИН: репелентний нашийник Vet’s Best Flea + Tick Repellent Collar для собак ефективно відлякує кліщів, без хімічних компонентів.

  • Нашийник виготовлений в США з високоякісних інгредієнтів зібраних з усього світу.

  • СЕРТИФІКОВАНІ НАТУРАЛЬНІ ОЛІЇ: есенціальні олії, отримані шляхом парової дистиляції ретельно перевіряються на їх ефективність відносно паразитів. Натуральні на 100% олії.

  • СТВОРЕНО ДЛЯ СОБАК: нашийник розроблений спеціально для собак, не містить фталатів та ПВХ, стійкий до дії води.

  • Регульована довжина нашийника до 60 см.

  • ПОВНОЦІННИЙ ЗАХИСТ: репелентний нашийник від Vet’s Best відлякує бліх та кліщів та захищає вашого собаку від неприємного свербежу та інших побічних ефектів, що спричиняють укуси бліх.

Артикул: vb10609


Інгредієнти: олія кедрового дерева 4,3%, олія м’яти 4,3%.

Інертні інгредієнти: нейлон, цинку стеарат, олія мигдалю, карбон 91,4%.

Інструкція з використання

Для найкращих результатів, перед застосуванням нашийника, позбавтесь від паразитів, на собаці та в місцях де вона проводить найбільше часу: підстилки або подвір’я. Для цього використовуйте засоби Vet`s Best Flea+Tick Shampoo або Flea Tick Home Spray.

Роз’єднайте нашийник та відокремте точки активації. Відрегулюйте нашийник на шиї собаки, так щоб між нашийником та шиєю собаки був комфортний простір шириною в два пальці.

За необхідності обережно відріжте та приберіть зайву довжину нашийника позаду застібки. Для більш комфортної регуляції нашийника залиште відрізок довжиною у дві засічки. Для кращих результатів нашийник рекомендується змінювати кожні 2-4 місяці.

Якщо протягом останніх 15 днів Ви використовували нашийники, спреї, або краплі інших брендів, перед тим, як використовувати нашийник Vet`s Best рекомендуємо промити область шиї собаки мильним розчином та великою кількістю води.