Vet's Best Flea & Tick Home Spray for Cats

Універсальний спрей від бліх та кліщів

Для котів та захисту будинку від паразитів

Засіб на основі рослинних інгредієнтів створений спеціально для котів та захисту будинку від бліх та кліщів, без використання шкідливих хімічних речовин.

  • Знищує бліх, яйця бліх та кліщів при контакті з інгредієнтами у складі засобу Flea & Tick Home Spray for cats.

  • Перевірена ефективність та безпечність. Безпечно використовувати в присутності всіх членів родини.

  • 100% натуральні сертифіковані олії м'яти та евгенолу

  • Ефективно працює в домі та на дворі, ніжна формула, можна використовувати безпосередньо тваринам.

Доступно в упаковці: 945 мл

Артикул: vb10526

Інгредієнти

Олія м'яти 0,2%, евгенол 0,46%, лаурил сульфат натрію 1,78%, вода, бензоат натрію 97,56%.
Інструкція з використання

Перед використанням уважно ознайомтеся з інструкцією. Використовуйте засіб суворо у відповідності до інструкції.

Для обробки підстилок, фурнітури для кішок, подушок, ковдр, оббивки, килимів, доріжок і предметів у дворі: засіб не залишає плям. При нанесенні на оброблювану поверхню, для перевірки стійкості кольору завжди наносьте невелику кількість засобу на непомітну ділянку.

Добре струсіть флакон і рівномірно розпиліть засіб на поверхню, доки вона не стане вологою. Не допускайте промокання поверхні. Для досягнення оптимального ефекту, досить легкого розпилення. Не рекомендовано обробляти дрібну фурнітуру. Можна використовувати в присутності котів та собак старше 12 тижнів.

Для котів від 12 тижнів і старше:

Встановіть розпилювач в положення «розсіювання». Злегка розпиліть спрей на шерсті кота, так, щоб шерсть стала вологою (але не мокрою). Не допускайте потрапляння спрею на слизові оболонки: лицьову область, ніс, очі, статеві органи. Нанесіть засіб на всю поверхню шерсті, включаючи лапи, хвіст і живіт. Добре вітріть засіб, так щоб він потрапив на шкіру. Повторіть при необхідності з 2-4 годинним інтервалом. Використання спрею можливе як всередині приміщення, так і зовні.

З метою запобігання появи бліх та кліщів, спрей можна застосовувати протягом усього року, а також у комбінації з іншими продуктами для вихованців Vet`s Best (для застосування в будинку і на дворі).