Vet's Best Ear Relief Wash + Dry

Рідкий очищувач для вух + лосьйон для вух

Набір для догляду за вухами

Набір засобів на основі унікальних рослинних інгредієнтів, таких як алое вера та олія чайного дерева, створений для контролю неприємного запаху, полегшення свербежу та усунення дискомфорту у вухах.

  • Посилює дію лікарських препаратів при лікуванні захворювань вух.

  • Заспокоює та освіжає. До складу засобів входять преміальні якісні інгредієнти, включаючи ромашку, олію гвоздики, олію чайного дерева та алое вера.

  • Швидко усуває дискомфорт, попрілості, свербіж, бруд та подразнення вух.

  • Не містить спирту. Не пече.

  • Виготовлено в США.

Доступно в упаковці: 118 мл + 118 мл

Артикул: vb10023

Інгредієнти

Ear Relief Wash: гамамеліс, ромашка, юкка, олія гвоздики, олія чайного дерева, ехінацея та алое вера

Ear Relief Dry: гамамеліс, календула, ромашка, алое вера, олія гвоздики, олія чайного дерева, ехінацея.Інструкція з використання

Етап 1: EAR RELIEF WASH. Добре збовтайте і внесіть засіб безпосередньо у вушний канал. Для чутливих собак: просочіть шматочок вати засобом, а потім вичавіть у вушний канал. Промасажуйте біля основи вуха, щоб розчин рівномірно розподілився по всьому вушному каналу. Видаліть надлишки рідини і сірки за допомогою сухої тканини або шматочка вати. Для підтримання чистоти вух і запобігання подразнень, процедуру слід повторювати регулярно.


Етап 2. EAR RELIEF DRY. Добре струсіть флакон, а потім внесіть у вушний канал краплю розміром з горошину. Промасажуйте біля основи вуха, поки крем не висохне до стану порошку. Для підтримки сухості вушної раковини і запобігання розвитку неприємних запахів, процедуру слід повторювати регулярно. Також, застосування засобу рекомендовано після купання і плавання.


Застереження: уникайте контакту з очима вихованця. Даний набір не рекомендований для використання котам, вагітним і лактуючим тваринам, цуценятам до 12 тижнів.