Vet's Best Flea Itch Relief Shampoo

Заспокійливий шампунь при укусах бліх

Швидке заспокоєння шкіри

Шампунь забезпечує швидке заспокоєння шкіри та усуває свербіж, викликаний укусами бліх. Ключовими інгредієнтами нашого шампуню являються натуральні компоненти (включаючи мікронізований овес, олію апельсинових і лимонних шкірок, без розчинників та олію німу) для ніжного заспокоєння та зволоження шкіри, усунення почервонінь, попрілостей та подразнень на шкірі.

  • ЗАСПОКОЮЄ ШКІРУ В МІСЦЯХ УКУСІВ БЛІХ - шампунь Flea Itch Relief Shampoo від Vet's Best швидко усуває свербіж викликаний укусами бліх.

  • ЕФЕКТИВНИЙ ДОГЛЯД, ЩО ДАРУЄ ЗАДОВОЛЕННЯ - бережно заспокоює та зволожує подразнення, почервоніння та попрілості на шкірі.

  • ПРИРОДНА ДОПОМОГА - наші розроблені ветеринарами засоби містять у своєму складі есенціальні олії та ключові натуральні компоненти (такі як овес, олію апельсинових і лимонних шкірок, без розчинників, та олію німу) для зволоження шкіри та заспокоєння свербежу та почервонінь на шкірі.

  • ПРАЦЮЄ У КОМБІНАЦІЇ З ІНШИМИ ЗАСОБАМИ - не впливає на дію засобів від бліх та кліщів та інших засобів профілактики.

  • Для собак та цуценят з 12 тижнів та старше.

  • ВИГОТОВЛЕНО В США.

Доступно в упаковці: 470 мл

Артикул: vb10039


Інгредієнти:

Мікронізований овес, олії апельсину та лимонної шкірки (d'Limonene), олія німу, олія чайного дерева, лаванда, цитронелла та пантенол (вітамін В5).

Інструкція з використання:

Намочіть шерсть, потім нанесіть невелику кількість шампуню Flea Itch Relief Shampoo, починаючи з голови і поступово переходячи до хвоста. Спіньте і помасажуйте протягом 3-5 хвилин, переконайтеся, що піна повністю просочила шерсть та шкіру. Потім ретельно сполосніть шерсть, доки вона не буде повністю чистою. При необхідності повторіть процедуру. Утримуйте вихованця в теплі, доки шерсть повністю висохне.