Vet's Best Oatmeal Medicated Shampoo

Терапевтичний шампунь

Від лупи, лущення, для сухої шкіри для собак.

Заспокоєння та зволоження сухої, пошкодженої шкіри та усунення свербежу за допомогою терапевтичного шампуню Oatmeal Medicated Shampoo.

Наша ветеринарна формула шампуню - це комбінація заспокійливих натуральних компонентів, включаючи колоїдний овес, олію чайного дерева та вітамін В5. Ці компоненти усувають шорохуватість та лущення; очищують та звужують пори; очищують шкіру та стимулюють її оновлення. Не впливає на дію поверхневих засобів від бліх та кліщів.

  • УСУВАЄ СУХІСТЬ ТА ЛУЩЕННЯ НА ШКІРІ - терапевтичний шампунь Vet's Best Oatmeal Medicated Dog Shampoo усуває шорохуватість, лущення, бережно очищує шкіру та сприяє здоровому кольору шкіри.

  • ПІДТРИМУЄ ЗДОРОВ'Я ШКІРИ - очищує та звужує пори, зволожує та усуває свербіж на шкірі, заспокоює подразнення.

  • ВЕТЕРИНАРНА ФОРМУЛА - ми використовуємо ветеринарні комбінації інгредієнтів: саліцилову кислоту та натуральні компоненти, включаючи колоїдний овес, олію чайного дерева та вітамін В5.

  • ПРАЦЮЄ РАЗОМ З ІНШИМИ ЗАСОБАМИ - не впливає на дію поверхневих засобів від бліх та кліщів.

  • КОМПЛЕКСНА ТУРБОТА - терапевтичний шампунь Oatmeal Medicated Dog Shampoo від Vet`s Best - це частина нашої повноцінної системи догляду за сухою та чутливою шкірою. Використовуйте у комплексі разом із зволожуючим кондиціонером Vet’s Best Moisture Mist.

Доступно в упаковці: 470 мл

Артикул: vb10344

Інгредієнти:

саліцилова кислота, хлорид натрію, пантенол (вітамін В5), олія листя чайного дерева (Melaleuca Alternifolia), лимонна кислота, борошно з зерен вівса (Avena Sativa), алантоїн, сік з листя алое вера (Aloe Barbadensis).
Інструкція з використання

Намочіть шерсть, потім рівномірно нанесіть невелику кількість шампуню по всій поверхні шерсті. Спіньте і масажуйте протягом 3-5 хвилин, переконайтеся, що піна повністю просочила шерсть і досягла шкіри. Потім ретельно сполосніть шерсть великою кількістю води. Повторіть процедуру за необхідності. Утримуйте вихованця в теплі до повного висихання шерсті.