Vet's Best Waterless Cat Bath

Піна для експрес купання котів

Очищує, живить, зволожує та заспокоює свербіж, усуває сухість шкіри та шерсті

Піна для експрес купання котів Vet’s Best Waterless Cat Bath - це комбінація натуральних інгредієнтів алое вера, олії німу, вітаміну Е та вівса, що бережно очищує, зволожує, живить шкіру та шерсть котів, без застосування води. Більше 30 років Vet`s Best поєднує натуральні інгредієнти, які працюючи синергічно, забезпечують комфорт та захист для вашого вихованця.

  • ЗАСПОКОЄННЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ - експрес піна для купання котів Vet’s Best Waterless Cat Shampoo очищує, живить, зволожує та заспокоює свербіж, усуває сухість шкіри та шерсті, залишає шерсть м'якою та чистою.

  • НАТУРАЛЬНІ ІНГРЕДІЄНТИ - наша унікальна формула, що не потребує змивання створена з натуральних рослинних інгредієнтів, таких як алое вера, олія Німу, вітамін Е та овес. Забезпечує ніжне очищення, живлення та зволоження шкіри та шерсті.

  • ШВИДКО ТА ПРОСТО - піна для експрес очищення не потребує змивання, легко та просто у використанні.

  • БЕЗПЕЧНО ТА ЕФЕКТИВНО - безпечно для використання котам від 12 тижнів та старше. Не впливає на дію поверхневих засобів від бліх та кліщів.

  • ВЕТЕРИНАРНА ФОРМУЛА - формула створена та рекомендована ветеринарами, не потребує змивання, володіє заспокійливим ароматом. Гарантує вашому муркітливому компаньйону розслабляючу спа процедуру.

Доступно в упаковці: 118 мл

Артикул: vb10111

Інгредієнти

Олія німу, колоїдний овес, вітамін Е, алое вера, пантенол (вітамін В5), алантоїн, натуральний ароматизатор.
Інструкція з використання

Добре збовтайте засіб і нанесіть безпосередньо на шерсть. Акуратно вітріть засіб по всій поверхні тіла: починаючи від голови і закінчуючи лапами, уникайте наносити в області навколо очей. Не змивайте, почекайте, поки засіб висохне потім, розчешіть шерсть або промокніть за допомогою сухої тканини.

Даний продукт не впливає на дію засобів від паразитів, за умови його нанесення через 24 години після зовнішнього застосування.