Vet's Best Hot Spot Spray

Спрей для собак

Забезпечує швидке полегшення та швидко усуває подразнення

Спрей Vet's Best Hot Spot Foam забезпечує швидке полегшення та швидко усуває свербіж, сухість та подразнення на шкірі. Піна не залишає плям. До складу формули входить унікальна суміш інгредієнтів (олія чайного дерева, алое вера та ромашка), що забезпечує швидке полегшення свербежу та подразнень на шкірі.

  • Формула не містить спирту та не пече. Не впливає на дію поверхневих засобів від бліх та кліщів.

  • Природний спосіб, що швидко усуває свербіж та подразнення на шкірі.

  • Спрей Vet's Best Hot Spot Foam не залишає плям. До складу формули входить унікальна суміш натуральних інгредієнтів: олія чайного дерева, алое вера та ромашка.

  • Легко наносити, можна повторювати до 4 разів на день

Доступно в упаковці:

235 мл - vb10007,

470 мл - vb10008

Інгредієнти

Олія чайного дерева, алое вера і ромашка.
Інструкція з використання

Нанесіть спрей безпосередньо на проблемну ділянку шкіри (попрілості, подразнення). Процедуру слід повторювати 3-4 рази на день, по мірі необхідності. Якщо собака страждає від алергії, викликаної укусами бліх, спрей слід наносити на всю поверхню тіла щодня або за потребою. Уникайте ділянок навколо очей.


Після купання: для усунення подразнень, викликаних сезонними алергіями, наприклад від укусів бліх або пилку, змішайте 8 столових ложок Hot Spot Spray і 1/2 склянки води.

Втирайте суміш в шерсть масажними рухами. Не змивати!

Застереження: уникайте контакту спрею з очима. Використання засобу не рекомендоване котам, лактуючим і вагітним тваринам