Vet's Best Bitter Cherry Spray

Спрей-Антигризин "Гірка Вишня"

Для попередження звички гризти речі у будинку

Гіркий Спрей з ароматом вишні від Vet`s Best для собак допомагає відучувати розгризати та розлизувати ділянки шкіри, що сверблять, місця швів, або пов'язки.

Гіркий спрей від Vet`s Best не залишає слідів, не містить спирту, не пече. Спрей можна наносити безпосередньо на шкіру собаки. До складу спрею входять натуральні інгредієнти, такі як екстракт лимону та екстракт кісточок винограду, що надають гіркості смаку. Не використовуйте котам.

  • Vet's Best Bitter Cherry Spray - це спрей для відучування собак від звички гризти речі в домі.

  • Не пече, не містить спирту, безпечно наносити на шкіру собак для захисту шкіри від розлизування, розгризання, для захисту швів та пов'язок.

  • До складу спрею входять натуральні інгредієнти: екстракт лимону, екстракт кісточок винограду - для гіркоти смаку та натуральний ароматизатор вишні.

  • Можна наносити на шкіру собак за необхідності

  • Прозорий, не залишає плям

Доступно в упаковці: 221 мл

Артикул: vb10090

Інгредієнти

спеціальна гірка речовина на деіонізованій водній основі, екстракт кісточок винограду, екстракт лимону, натуральний ароматизатор вишні.
Інструкція з використання

Нанесіть спрей безпосередньо на шкіру, шерсть, пов'язку, або предмети, які потрібно захистити від розгризання або розлизування.

Перед нанесенням спрею на предмети: меблі, іграшки, взуття та ін., переконайтеся, що засіб не викликає знебарвлення поверхонь. Нанесіть спрей на непомітну ділянку та протестуйте.

Використовуйте засіб за необхідності в усіх перерахованих випадках. Не розпилюйте спрей в очі або на відкриті рани.

Запобіжні заходи: тільки для зовнішнього застосування.