Vet's Best Hypo-Allergenic Shampoo

Гіпоалергенний шампунь

Для очищення та зволоження чутливої шкіри собак.

Гіпоалергенний шампунь для собак від Vet`s Best створений для очищення та зволоження чутливої шкіри собак. Шампунь сприяє заспокоєнню свербежу, допомагає відновлювати тьмяну та суху шерсть. Відновлююча комбінація алое вера, алантоїну та вітаміну Е розроблена спеціально для відновлення та живлення сухої, пошкодженої чутливої шкіри.

Більше 30 років Vet`s Best поєднує натуральні інгредієнти, які працюючи синергічно, забезпечують комфорт та захист для вашого вихованця.

  • ЗАСПОКОЄННЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ - гіпоалергенний шампунь для собак, створений для собак з чутливою шкірою, він не містить мила, усуває свербіж та допомагає відновлювати суху та тьмяну шерсть.

  • ПРИРОДНА ДОПОМОГА - формула, створена ветеринарами, містить натуральні рослинні інгредієнти, такі як алое вера та вітамін Е для відновлення комфорту та усунення алергії.

  • МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ТАК ЧАСТО, ЯК ЦЕ НЕОБХІДНО - цей гіпоалергенний шампунь можна використовувати, так часто, як це необхідно для усунення алергенів. Ніжна формула шампуню не пересушує шкіру вихованця.

  • ПРАЦЮЄ У КОМБІНАЦІЇ З ІНШИМИ ЗАСОБАМИ - наші шампуні не впливають на дію інших засобів, таких як поверхневі засоби від бліх та кліщів для собак.

  • КОМПЛЕКСНА ТУРБОТА - гіпоалергенний шампунь від Vet`s Best - це частина нашої повноцінної системи догляду за сухою та чутливою шкірою. Використовуйте у комплексі разом із зволожуючим кондиціонером Vet’s Best Moisture Mist та засобами для гігієни вух Vet’s Best Ear Relief Wash & Dry

Доступно в упаковці: 470 мл

Артикул: vb10004

Інгредієнти

Алое вера, алантоїн, пантенол (вітамін В5), вітамін Е.
Інструкція з використання

Намочіть шерсть вихованця, потім нанесіть шампунь рівномірно по всій поверхні шерсті. Уникайте контакту засобу з очима. Спіньте, а потім помасажуйте протягом 5 хвилин. Ретельно сполосніть. Повторіть за необхідності. Застосовуйте засіб для заспокоєння свербежу та усунення сухості шкіри і шерсті.