Vet's Best Ear Relief Wash

Рідкий очищуючий засіб для вух

Заспокоює подразнення та свербіж вух, усуває неприємні запахи

Рідкий засіб Vet`s Best Ear Relief Wash очищує та заспокоює подразнення та свербіж вух, усуває неприємні запахи. Унікальна формула засобу містить суміш натуральних інгредієнтів (гамамеліс, ромашка, алое вера, олія чайного дерева та олія гвоздики) сприяє контролю неприємних запахів та усуває дискомфорт. Формула не містить спирту, не пече.

  • МИТТЄВЕ ПОЛЕГШЕННЯ - очищувач Vet's Best Ear Relief Wash Cleaner очищує, заспокоює та усуває попрілості, свербіж та неприємний запах у вухах.

  • НАТУРАЛЬНІ ІНГРЕДІЄНТИ - до складу рідкого очищувача Vet’s Best Ear Relief Wash входить комбінація натуральних інгредієнтів, включаючи гамамеліс, ромашку, алое вера, олію гвоздики та олію чайного дерева, що допомагають очищувати вуха, контролюють появу неприємних запахів та усувають свербіж.

  • ВИКОРИСТОВУЙТЕ КОЛИ ЦЕ НЕОБХІДНО - засіб можна використовувати щоденно або за потребою, для очищення та контролю появи нашарувань сірки.

  • КОМПЛЕКСНА ТУРБОТА - очищувач Vet's Best Ear Relief Wash - це частина комплексного догляду за вухами собак. Використовуйте рідкий засіб для вух у комплексі з підсушуючим лосьйоном Vet’s Best Dry Ear Relief.

  • ВИГОТОВЛЕНО В США

  • Без спирту. Не пече.

Доступно в упаковці: 118 мл

Артикул: vb10021

Інгредієнти

Гамамеліс, ромашка, юкка, олія гвоздики, олія чайного дерева, ехінацея та алое вера.
Інструкція з використання

Добре збовтайте і внесіть засіб безпосередньо у вушний канал.

Для чутливих собак: просочіть шматочок вати засобом, а потім вичавіть у вушний канал. Промасажуйте біля основи вуха, щоб розчин рівномірно розподілився по всьому вушному каналу. Видаліть надлишки рідини і сірки за допомогою сухої тканини або шматочка вати.

Для підтримання чистоти вух і запобігання подразнень, процедуру слід повторювати регулярно.