Vet's Best Flea & Tick Home Spray

Універсальний домашній спрей

Від бліх, кліщів та москітів для собак та для дому

Захистіть ваш дім та вашого улюбленця за допомогою нашого бест селлеру № 1 - Універсального домашнього спрею від бліх, кліщів та москітв для собак та для дому.

  • Знищує бліх, яйця бліх та кліщів при контакті, без використання хімічних речовин.

  • Безпечно використовувати в присутності тварин та всіх членів родини, або безпосередньо собакам від 12 тижнів та старше.

  • 100% сертифіковані натуральні інгредієнти з м'яти та евгенолу.

  • Не залишає слідів

  • Зручна упаковка: знімний розпилювач та індукційна кришка для транспортування без протікань

  • Виготовлено в США

Доступно в упаковці: 945 мл

Артикул: vb10348

Інгредієнти

Олія м'яти 0,3%, евгенол 0,7%, лаурил сульфат натрію 2,70%, вода, бензоат натрію 96,3%.
Інструкція з використання

Перед використанням уважно ознайомтеся з інструкцією. Використовуйте засіб суворо у відповідності до інструкції.

Для обробки підстилок, подушок, ковдр, оббивки, килимів, доріжок та предметів у дворі: засіб не залишає плям при нанесенні на оброблювану поверхню. Для перевірки стійкості кольору завжди наносьте невелику кількість засобу на непомітну ділянку. Добре струсіть флакон і рівномірно нанесіть на поверхню, доки вона не стане вологою. Не допускайте промокання поверхні.

Для досягнення оптимального ефекту, досить легкого розпилення. Не рекомендовано обробляти дрібну фурнітуру. Можна використовувати в присутності котів та собак старше 12 тижнів.

Для собак від 12 тижнів і старше: встановіть розпилювач в положення «розсіювання». Злегка розпиліть спрей на шерсть собаки, так, щоб вона стала вологою (але не мокрою). Не допускайте потрапляння спрею на слизові оболонки: лицьову область, ніс, очі, статеві органи. Нанесіть засіб на всю поверхню шерсті, включаючи лапи, хвіст і живіт. Вітріть засіб, так, що б він потрапив на шкіру.

Повторіть за необхідності з 2-4 годинним інтервалом.

Використання засобу можливо як всередині приміщення, так і на дворі.

З метою запобігання появи бліх та кліщів, засіб можна використовувати протягом усього року, а також в комбінації з іншими продуктами для вихованців Vet`s Best (для застосування в будинку і у дворі).