Vet's Best Flea & Tick Spray

Спрей від бліх, кліщів та москітів для собак

Для собак віком від 12 тижнів та старше

Vet's Best Flea and Tick Spray містить у своєму складі унікальну комбінацію олій м'яти та евгенолу (з рослини гвоздика), які ефективно знищують бліх, блошині яйця та кліщів при контакті.

Більше 30 років Vet`s Best поєднує натуральні інгредієнти, які працюючи синергічно, забезпечують комфорт та захист для вашого вихованця.

Чудово працює для відлякування комах, таких як москіти! Наші формули пройшли перевірку в незалежних лабораторіях та довели свою ефективність відносно репелентної дії на шкідників, таких як блохи, кліщі та москіти. Для викоистання собакам та цуценятам від 12 тижнів та старше.

Формула, що не залишає слідів, чудово підходить для обробки різноманітних поверхонь, таких як меблі, підстилки, килими, підлогові покриття та штори - всюди, де можуть ховатися шкідники.

  • VET'S BEST FLEA AND TICK SPRAY знищує бліх, блошині яйця та кліщів, при контакті, за допомогою натуральних сертифакованих олій та рослинних інгредієнтів, таких як олія м'яти та евгенол (з рослини гвоздики). Ця формула також відлякує москітв!

  • БЕЗПЕЧНО ВИКОРИСТОВУВАТИ собакам та цуенятам від 12 тижнів та старше. Можна використовувати як всередині приміщення так і на дворі.

  • ЗАСПОКОЮЄ шкіру собак та залишає ніжний приємний аромат.

Артикул: vb10346

Доступно в упаковці: 236 мл

Інгредієнти

Олія м'яти 0,3%, евгенол 0,7%, лаурил сульфат натрію 2,70%, вода, бензоат натрію 96,3%.
Інструкція з використання

Перед використанням уважно ознайомтеся з інструкцією. Використовуйте засіб суворо у відповідності до інструкції.

Для собак віком від 12 тижнів і старше: добре збовтайте, а потім злегка розпиліть спрей на всю поверхню шерсті собаки, поки вона не стане вологою (не мокрою). Не допускайте потрапляння спрею на слизові оболонки: лицьову область, ніс, очі, статеві органи. Нанесіть засіб на всю поверхню шерсті, включаючи лапи, хвіст і живіт. Добре вітріть, так щоб засіб потрапив на шкіру. Повторіть за необхідності з 2-4 годинним інтервалом. Засіб можна використовувати як всередині приміщення, так і зовні.

З метою запобігання появи бліх та кліщів, застосування засобу можливо протягом усього року, а також в комбінації з іншими засобами Vet`s Best (для застосування в будинку і у дворі).