Vet's Best Moisture Mist Conditioner

Суперзволожуючий спрей-кондиціонер. Розплутує шерсть

Цей спрей-кондиціонер швидко та ніжно зволожує суху шкіру собак. Суперзволожуючий кондиціонер, що не потребує змивання - це унікальна ветеринарна формула, що містить суміш вітаміну В5, кондиціонеру для шкіри та натуральних інгредієнтів (включаючи шавлію, алое вера та огірок) допомагає розплутувати шерсть та заспокоює суху, подразнену шкіру надає сяйва та блиску шерсті. На впливає на активність засобів від бліх та кліщів.

  • ЗВОЛОЖУЮЧЕ ПОЛЕГШЕННЯ - ветеринарна формула кондиціонеру Vet's Best Moisture Mist Conditioner для собак зволожує суху та чутливу шкіру, бережно усуває свербіж.

  • НАТУРАЛЬНІ ІНГРЕДІЄНТИ - ця ветеринарна формула містить натуральні інгредієнти, включаючи шавлію, алое вера та огірок у комбінації з вітаміном В5 та кондиціонером для шкіри.

  • КРАЩИЙ ВИГЛЯД ТА САМОПОЧУТТЯ - кондиціонер розплутує шерсть, надає блиску та сяйва.

  • ПРАЦЮЄ У КОМБІНАЦІЇ З ЗАСОБАМИ ВІД ПАРАЗИТІВ - кондиціонер не впливає на засоби від бліх та кліщів.

  • ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЗА НЕОБХІДНОСТІ - КОНДИЦІОНЕР Vet's Best Moisture Mist Conditioner можна застосовувати щоденно, або в перервах між купаннями. Застосовуйте засіб так часто, як вам потрібно.

Доступно в упаковці: 470 мл

Артикул: vb10005

Інгредієнти

суміш трав, пантенол, (вітамін в5), алантоїн, еластин і колаген.
Інструкція із застосування:


Застосування після купання. Промокніть шерсть вихованця рушником, а потім нанесіть засіб безпосередньо на вологу шерсть. Дбайливо вітріть в шкіру і шерсть, не змивайте.

Для щоденного використання і в перервах між купаннями, наносіть засіб по мірі необхідності, безпосередньо на суху шкіру і шерсть.

При розчісуванні засіб застосовують для зволоження шкіри і шерсті і для розплутування ковтунів.