Vet's Best Flea Tick Wipes

Вологі серветки від бліх та кліщів для собак (50 шт)

Розпочніть війну з блохами та кліщами за допомогою репелентиних серветок від Vet`s Best для собак та котів. Також, ці серветки відлякують москітів!

Знищуйте небажаних шкідників за допомогою серветок, просочених унікальною сумішшю ефірних олій. Надзвичайно м’які серветки очищають і дезодорують шерсть вашого улюбленця, одночасно знищуючі бліх, яйця бліх та кліщів при контакті.

Безпечно та просто обробляти ділянки навколо вух вихованця, та інших чутливих ділянок.

  • Репелентні серветки від Vet`s Best для собак та котів знищують бліх та кліщів при контакті, без шкідливих хімічних речовин. Також, відлякує москітів.

  • НАТУРАЛЬНА ФОРМУЛА - рослинні інгредієнти, включаючи сертифіковані рослинні олії: олію м'яти та евгенол (з рослини гвоздики). Матеріал, з якого виготовлена серветка не містить шкідливих пластичних смол.

  • ЗРУЧНО ТА ПРОСТО У ВИКОРИСТАННІ - ультра м'які серветки розраховані для цілеспрямованого використання на різних ділянках тварини, особливо підходить для викиростання на таких чутливих ділянках, як шкіра навколо вух.

  • ПРЯМЕ ЗАСТОСУВАННЯ - можна використовувати безпосередньо котам і собакам з 12 тижнів або старше. Також можна обробляти поверхні, наприклад піддони, м'які ліжка для тварин або нашийники.

Артикул: vb10459

Інгредієнти

Активні компоненти: олія м’яти 0,3%, евгенол 0,7%, лаурил сульфат натрію 2,7%.

Неактивні компоненти 96,3: вода, бензоат натрію, целюлоза, м’якоть.
Інструкція з використання

Перед застосуванням ознайомтеся з інформацією на етикетці. Для собак та котів старше 12 тижнів: протріть шерсть тварини серветкою, доки вона не стане вологою. Уникайте обробки області навколо очей та статевих органів.


Для кращих результатів розділіть шерсть на частини. Обережно помасажуйте шерсть, так щоб засіб досягнув шкіри. Нанесіть на всю шерсть тварини, включаючи лапи, кінцівки, хвіст та живіт. Не дозволяйте тварині облизувати себе або інших тварин, доки шерсть повністю не висохне. Повторіть за необхідності з 2-4 годинним інтервалом. Не застосовувати частіше 2-х разів на 24 години. Обробку можна проводити як всередині приміщення так і ззовні. Для профілактики появи бліх та кліщів, використовуйте разом з засобами Vet`s Best від бліх та кліщів протягом всього року.


Обробка твердих поверхонь, піддонів, м’яких місць та нашийників: засіб не залишає плям при використанні за прямим призначенням; тим не менш, перед використанням протестуйте засіб на невеликій ділянці поверхні, щоб перевірити стійкість кольору. Нанесіть засіб рівномірно на поверхню, так, щоб залишилось легке покриття. Уникайте промокання поверхні. Утилізуйте серветку одразу після використання. Серветки не рекомендується використовувати для дрібної фурнітури.