Vet's Best Hot Spot Shampoo

Шампунь для собак

Миттєве полегшення від подразнень, запалень та свербежу

Шампунь Vet's Best Hot Spot Shampoo забезпечує миттевє полегшення для собак, що страждають від свербежу та сухості шкіри. Шампунь містить заспокійливий мікс натуральних інгредієнтів (включаючи олію чайного дерева, алое вера та ромашку). Швидко усуває свербіж та заспокоює подразнену шкіру. Не містить спирту, створено для собак та цуценят старше 12 тижнів.

  • ШВИДКЕ ПОЛЕГШЕННЯ - Vet's Best Hot Spot Shampoo - це натуральна формула, що забезпечує швидке полегшення свербежу, сухості та подразнень на шкірі.

  • НАТУРАЛЬНІ ІНГРЕДІЄНТИ - шампунь містить активні натуральні інгредієнти, включаючи заспокійливу суміш олій чайного дерева, алое вера та ромашки. Ці компоненти швидко усувають почервоніння, запалення та свербіж на шкірі.

  • НЕ ПЕЧЕ - ця формула не містить спирту, не пече та забезпечує швидке полегшення при почервоніннях, попрілості та запаленнях шкіри.

  • ПРАЦЮЄ У КОМБІНАЦІЇ З ІНШИМИ ЗАСОБАМИ - цей шампунь не впливає на дію поверхневих засобів від бліх та кліщів. Безпечно використовувати для собак та цуценят старше 12 тижнів.

  • ВЕТЕРИНАРНА ФОРМУЛА - формула шампуню створена та рекомендована ветеринарами.

  • Виготовлено в США

Доступно в упаковці: 470 мл

Артикул: vb10010

Інгредієнти

Олія чайного дерева, алое вера, алантоїн, пантенол і вітамін Е.
Інструкція з використання

Намочіть шерсть водою, потім рівномірно нанесіть невелику кількість шампуню, починаючи з голови і поступово переходячи до хвоста. Спіньте і масажуйте протягом 5 хвилин. Потім, ретельно промийте шерсть великою кількістю води. Повторіть процедуру за необхідності. Купайте вихованця за потребою, для усунення свербежу сухості шкіри і шерсті.

Уникайте потрапляння шампуню на слизові оболонки очей.