Vet`s Best Dental Care Kit

Зубна паста + зубна щітка

Догляд за ротовою порожниною

Зубна паста Vet`s Best Enzymatic Toothpaste, розроблена ветеринарами, та щітка з потрійною головкою створені для бережного та ефективного очищення нальту та зубного каменю. Швидко та зручно, освіжає подих.

  • Завдяки ефективній суміші алое вера, олії німу, екстракту кісточок грейпфруту, харчової соди та ензимам паста ефективно очищує та заспокоює чутливі зуби та ясна.

  • За допомогою інноваційного дизайну потрійної голівки, зубна щітка створена очищувати зуби одразу з різних сторін

  • Освіжає подих та бережно очищує наліт

  • Допомагає підтримувати гігієну ротової порожнини в перервах між профілактичними чистками у ветеринарного лікаря

  • Надає яскравої білизни зубам та освіжає подих

  • На смак як ласощі

Доступно в упаковці: 103 мл

Артикул: vb10528

Інгредієнти

гліцерин, алое вера, пектин, олія німу, екстракт кісточок грейпфрута, харчова сода (натрію бікарбонат), оксидаза глюкози (ензими) натуральні ароматизатори.Інструкція з використання

Засіб наносять на зуби собаки за допомогою зубної щітки або за допомогою пальця. Рекомендована періодичність застосування: 2-3 рази на тиждень. Для досягнення максимального результату, чистьте зуби за 30 хвилин до або через 30 хвилин після їжі.

Оберіть зручний для Вас спосіб застосування:

  1. За допомогою зубної щітки. Для найкращих результатів використовуйте у комплексі із зубною щіткою Vet`s Best. При першому використанні нанесіть краплю гелю на палець та дайте вашому собаці спробувати гель на смак. Нанесіть невелику кількість гелю на зубну щітку та бережно почистьте передні зуби вихованця, бережно охоплюючи зуби з усіх сторін за допомогою щітки з трьома голівками. Так щоб зуби собаки знаходились між головками потрійної щітки. Рухайте щітку вперед-назад, щоб охопити зуб з усіх сторін.

Гель Vet`s Best безпечний при випадковому заковтуванні. Не потребує ополіскування.

  1. Чищення за допомогою пальця. Нанесіть гель на палець та за допомогою пальця нанесьть гель на зуби собаки.

  2. Для свіжості подиху. Нанесіть гель безпосередньо на язик собаки.