Vet's Best Allergy Itch Relief Spray

Спрей для собак при алергії

Для чутливої шкіри, полегшує свербіж

Забезпечте вашому собаці миттєве полегшення від свербежу та подразнень на шкірі, за допомогою спрею Vet's Best Allergy Itch Relief Dog Spray.

Заспокійлива формула спрею містить комбінацію натуральних інгредієнтів (включаючи овес, олії чайного дерева та німу, алое вера та ромашку). Ці інгредієнти взаємодіють разом та забезпечують комфорт та захищають вашого вихованця від сезонних алергій, викликаних пилком, укусами бліх та іншими сезонними подразниками. Формула не містить спирту та не пече.

  • МИТТЄВЕ ПОЛЕГШЕННЯ - спрей Vet’s Best Allergy Itch Relief Spray заспокоює та усуває подразнення на шкірі, викликані сезонними алергіями та укусами бліх, забезпечує миттєве полегшення свербежу та заспокоює подразнену шкіру.

  • ДОВГОТРИВАЛА КОРИСТЬ - зволожує та захищає шкіру, сприяє загоєнню

  • ВЕТЕРИНАРНА ФОРМУЛА - до скаду фомули входить комбінація натуральних інгредієнтів, розроблена ветеринарами. Ця комбінація включає мікронізований овес, олію чайного дерева, німу, алое вера та ромашку лікарську.

  • НЕ ПЕЧЕ - формула спрею не містить спирту, ідеальне рішення для собак з чутливою шкірою.

  • СИСТЕМНА ТУРБОТА - спрей Vet’s Best Allergy Itch Relief Spray - це частина системного догляду при алергії, свербежу та подразненях шкіри. Використовуйте у комплексі разом із шампунем Vet's Best Allergy Itch Relief Shampoo.

Доступно в упаковці: 235 мл

Артикул: vb10232

Інгредієнти

Вода, мікронізований овес, олія чайного дерева, олія німу, алое вера, ромашка та зволожувачі.
Інструкція з використання

Місцеве застосування: рівномірно і ретельно нанесіть засіб безпосередньо на уражену ділянку. Процедуру слід повторювати 1-4 рази на день, за потребою.

Застосування на всю поверхню шерсті: якщо Ваш собака страждає від алергії на укуси бліх, наносьте спрей на всю поверхню тіла щодня, або за потребою, але не більше двох застосувань протягом 24 годин.

Застереження: уникайте наносити засіб в області очей, ротової порожнини і статевих органів тварини. У разі наявності у тварини паразитів, проконсультуйтеся з ветеринарним лікарем.

Використання піни не рекомендується котам, вагітним і/або лактуючим тваринам, цуценятам до 12 тижнів.