Vet's Best Mosquito Repellent

Cпрей від комах для собак та котів

Для собак середніх розмірів від 7 до 18 кг, віком від 12 тижнів та старше

Більше 30 років Vet`s Best поєднує натуральні інгредієнти, які працюючи синергічно, забезпечують комфорт та захист для вашого вихованця.

Наші продукти Vet`s Best на основі рослинних компонентів являються прекрасною альтернативою хімічних засобів, також їх можна використовувати протягом року.

Репелентний спрей від Vet`s Best Mosquito Repellent Spray поєднав в собі унікальну суміш олій лемонграсу та гераніолу (з рослини цитронела), яка безпечно та ефективно відлякує комах, включаючи москітів. Формула нашого спрею пройшла незалежну перевірку на ефективність стосовно відлякування москітів. Спрей песпосередньо можна використовувати на собаках або котах або людям, старше 2 років.

  • Репелентний спрей Vet's Best Mosquito Repellent відляхує комах, включаючи москітів без застосування хімічних речовин, таких як ДЕТА (найпопулярніший компонент репелентів комах.)

  • Активними компонентами спрею являються сертифіковані натуральні олії, такі як олії лемонграсу та гераніолу (з рослини цитронела).

  • Можна використовувати котам від 12 тижнів та старше. Чудовий засіб для всієї родини.

  • Можна наносити повторно кожні 2 години.

Доступно в упаковці: 235 мл

Артикул: vb10475

Інгредієнти

Активні компоненти: олія лемонграсу 4.0%, гераніол 2%, лаурил сульфат натрію 0,36%.

Інертні інгредієнти(вода) 93,64%.
Інструкція з використання

Перед застосуванням ознайомтесь з інформацією на етикетці. Використовувати строго у відповідності до інформації на етикетці. Для котів та собак старше 12 тижнів. Добре струсіть, розпиліть спрей на всю поверхню тіла тварини . Уникайте області морди, очей та статевих органів. Особливу увагу приділіть зонам, які найчастіше атакують комарі, наприклад зону живота. Якщо необхідно, повторюйте обробку кожні 2 години.