Vet's Best Dental Care Finger Wipes

Серветки для догляду за ротовою порожниною (50 шт)

Косметичний засіб для собак

Серветки для догляду за ротовою порожниною собак та котів  Vet's Best Dental Care Finger Wipes– це ефективний спосіб очищувати зуби вихованця та підтримувати гігієну ротової порожнини. Регулярне використання серветок допомагає зменшити наліт підтримувати зуби чистими та подих свіжим. Цей продукт створений спеціально для власників тварин, які бажають тримати процес очищення зубів під контролем

Доступно в упаковці: 50 шт

Артикул: vb00001

Інгредієнти

Очищена вода, денатурований спирт, гліцерин, емульгатор, консервант, екстракт зеленого чаю, екстракт кісточок грейпфруту, олія м’яти, дезодорант, олія чебрецю, сукралоза, лимонна кислота.
Інструкція з використання:

Познайомте вихованця з ароматом та текстурою продукту. Помістіть серветку на палець та обережно, круговими рухами протріть зуби та ясна. Використовуйте один раз на день або за необхідності. Для кращих результатів приберіть воду та їжу за 30 хвилин до та після процедури. 


Зберігання: 

Зберігати в прохолодному місці, захищеному від сонячних променів, в щільно закритій упаковці. Після відкриття упаковки, серветки слід використати протягом 3 місяців.